MĚNA
JAZYK
  • CZ
  • EN
  • DE
  • SR
  • HR
  • SL
  • SK
  • HU
UŽIVATEL Nepřihlášen

Ochrana os. údajů

Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů společností PHT a.s.
 
Poskytnutí tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů je učiněno na základě žádosti společnosti PHT a.s., IČ: 26056577, se sídlem Na stráži 1410/11, Libeň, 180 00 Praha 8, zapsané v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15993.
 
Poskytnutí tohoto souhlasu je učiněno zákazníkem společnosti, který si objednal nebo objednává zboží v internetovém obchodu společnosti na internetových stránkách společnosti www.magg.cz a www.naradi.org nebo který si objednal nebo objednává zboží společnosti případně jiným způsobem.
 
Poskytnutí tohoto souhlasu však není podmínkou pro uzavření smlouvy mezi společností a zákazníkem v internetovém obchodu společnosti nebo jiným způsobem ani pro objednání jakéhokoliv zboží v internetovém obchodu společnosti nebo jiným způsobem.
 
Tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováních mých osobních údajů společností PHT a.s. a to se zpracováním osobních údajů formou evidence mé e-mailové adresy a zasílání marketingových sdělení s nabídkami zboží společností PHT a.s. na tuto e-mailovou adresu.
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů vyjádřím po přečtení tohoto textu kliknutím na políčko „souhlasím“ umístěné dole pod textem.
 
Tento souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat písemně nebo elektronicky zasláním na adresu sídla nebo provozovny společnosti poštou, případně zasláním na e-mailovou adresu společnosti. Kontaktní adresy společnosti, včetně e-mailové adresy jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti www.magg.cz. Odvoláním tohoto souhlasu nebude dotčena možnost objednání zboží v internetovém obchodu společnosti nebo jiným způsobem v souladu s obchodními podmínkami společnosti. Odvoláním tohoto souhlasu nebude dotčena zákonnost zpracování osobních údajů ve shora označeném rozsahu provedeného společností před odvoláním souhlasu.