Údaje o společnosti

Sídlo firmy PHT a.s.sidlo
  • Na stráži 1410/11
  • 180 00 Praha 8 - Libeň
  • Tel.: +420 387 316 285
  • Fax.: +420 387 310 443
  • E-mail: info@pht.cz
  • IČ: 260 56 577
Centrála České Budějovicecentrala
  • Hany Kvapilové 423/5
  • 370 10 České Budějovice 3
  • Tel.: +420 387 316 285
  • Fax.: +420 387 310 443
  • E-mail: info@pht.cz
Sklad Chotovinysklad
  • Průmyslová 217
  • 391 37 Chotoviny - Červené Záhoří
  • Tel.: +420 381 254 480
  • Fax.: +420 381 254 480
  • E-mail: sklad@pht.cz

Objednávky a servis

Objednávky zboží
  • E-mail: sklad@pht.cz
  • Tel.: +420 602 487 487
Reklamační oddělení
  • E-mail: reklamace@pht.cz
  • Tel.: +420 727 872 114
Servisní oddělení
  • E-mail: servis@pht.cz
  • Tel.: +420 725 169 117

Obchodní manager

muz avatar
  • Jan Chylo
  • E-mail: chylo@pht.cz
  • Tel.: +420 777 274 712

Obchodní zástupci

mapa cr

Česká republika

muz avatar
1
  • Drahoslav Rieger
  • E-mail: rieger@pht.cz
  • Tel.: +420 725 582 758
Zena avatar
2
  • Alena Grossová
  • E-mail: grossova@pht.cz
  • Tel.: +420 602 263 717
muz avatar
3
  • Jiří Svoboda
  • E-mail: svoboda@pht.cz
  • Tel.: +420 724 754 148
muz avatar
4
  • Tomáš Duchoň
  • E-mail: duchon@pht.cz
  • Tel.: +420 602 467 467
muz avatar
5
  • Pavel Kocián
  • E-mail: kocian@pht.cz
  • Tel.: +420 601 156 070
muz avatar
6
  • Ivo Rotter
  • E-mail: rotter@pht.cz
  • Tel.: +420 725 746 964
muz avatar
7
  • Jaroslav Machota
  • E-mail: machota@pht.cz
  • Tel.: +420 727 837 181

Německo a Rakousko

Nemecko a Rakousko
muz avatar
  • Jaroslav Machota
  • E-mail: machota@pht.cz
  • Tel.: +420 727 837 181

Slovensko

Slovensko
muz avatar
  • Michal Ondrejčík
  • E-mail: ondrejcik@pht.cz
  • Tel.: +421 949 585 911

Maďarsko

Maďarsko
muz avatar
  • Petr Vlček
  • E-mail: vlcek@pht.cz
  • Tel.: +420 602 447 711

Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Kosovo

Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Kosovo
muz avatar
  • Jaroslav Machota
  • E-mail: machota@pht.cz
  • Tel.: +420 727 837 181

© 2024 All rights reserved

About us

All about shopping

PHT a.s. headquarters

Na stráži 1410/11
180 00 Praha 8 - Libeň
IČO: 260 56 577
+420 387 316 285
info@pht.cz